Ataşehir Psikolog | Psikolojik Danışmanlık ile Değişime Başlayın Ve Destek Alın

Ataşehir psikolog ları içinde yer alan en iyi terapi merkezlerinden olan Değişim Terapi ile problemlerinizi çözebilirsiniz. Modern yüzyıl, gün geçtikçe daha fazla insanın kendisini stresli hissetmesine neden olur. Bu sebeple ruhsal sağlığın bozulmasına da neden olur.

  • Yeme bozuklukları
  • Anksiyete
  • Depresyon
  • Suç işleme eğilimi
  • İntihar eğilimi

şeklinde psikolojik bozukluklar ne yazık ki insanların ruhsal sorunlarından kaynaklanmaktadır.

Değişim Terapi ile probleminiz kesinlikle, bir çözümü var. Çözüm bulmak için sizi dinleriz, dinlerken yargılamaz veya eleştirmeyiz ve lüzumlu görülmesi halinde testler yaparız.

Psikolog Arayışınız İçin Buradayız !

Ataşehir denildiği zaman insanların aklına evvela uzman ekibi, eğitimli kadrosu, yılların tecrübesine sahip hizmet anlayışı. Değişim Terapi ile hususi eğitim gereksinim duyan çocuklar için belli yöntem ve araçlar kullanılmaktadır. Bu özel öğrenim verilirken rasat yapma yöntemine sık başvurulmaktadır. Bunun yanı sıra eğitimler ilmi yöntemler ile desteklenmektedir. Her çocuk hususi ve biricik olduğu için bireysel yöntemler tercih edilmektedir.
Hamile Olan Kadınlar Her Zamankinden Daha Çok Psikolojik Destek İsterler.

Hamilelik öncesi dönem ve hamilelik döneminde hanımefendilerin ruhsal yardıma daha fazla gereksinim duydukları mevzusunda görüş donanmasına varmışlardır. Hamile bayanların vücutlarında beyinsel ve fiziksel olarak bir oldukca değişiklik yaşanır. Her kadın bu değişimlere ayak uydurmakta belli ölçüde zorlanır. Bu noktada insanoğlu dönemin en sağlıklı biçimde atlatılması için birbirlerine tavsiye merak ederler.

En İyi Psikolog Tavsiyesi: Ataşehir Psikolog Değişim Terapi Danışmanlık

Değişim Terapi Danışmanlık, kadrosunda yer alan uzman isimler ile birlikte 2009 senesinden beri hizmet vermeye devam ediyor. Firma çift terapisi yaparak, hem aile arasında yer edinen hem de ilişkilerde ortaya çıkan problemlere çözüm buluyor. Bu sayede ilişkiler sorunlardan uzak olarak yaşanabiliyor. Siz de probleminiz mutlaka, çözüm bulmak için Ataşehir psikologları arasından en iyilerinden olan Değişim Terapi Danışmanlık ile iletişime geçin, hayatınıza sorunsuz devam edin!

İstanbul Ataşehir’de hizmet veren Değişim Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezimiz aynı anda Anadolu Yakasında Kozyatağı, Tuzla, Çekmeköy, Ümraniye, Maltepe, Batı Ataşehir vs. semtlerinden de gelen danışanlarına hizmet vermektedir.