Değişim Terapi ile Yenilenin | Psikolog

Değişim Terapi ile Yenilenin

Ataşehir psikologları arasında verdiği kaliteli eğitim ile ön plana çıkan Değişim Terapi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz psikolojik desteği uzman bir ekip tarafından alacaksınız. Psikolojik danışmanlık hizmeti verirken markanın misyonu, hiç kimseyi yargılamamak. Yargılamadan sizi dinlemek, dinlerken anlamaya çalışmak ve problemleri kökünden çözmek. Değişim Terapi vizyonunda manipüle etmek ve eleştirmek asla yoktur. Bizimle rahat olabilir, değişim terapi sayesinde kendinizi değiştirebilirsiniz.

Psikolog | Modern Çağın Problemlerine Kökten Çözüm Değişim Terapi ile Olur

Değişim Terapi hizmetleri sayesinde modern çağın problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz. Dünya ne yazık ki, problemlerle, sıkıntılarla ve karmaşıklıklarla doludur. Bakırköy Psikolog, Sosyalleşme problemleri, öfke ve şiddet eğilimleri, iletişim problemleri, kendine karşı yeterince güven duymamak en sık karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu olumsuzluklar karşısında psikolojiniz bozulabilir. Psikolog desteği tam da bu noktada gereklidir. Profesyonel bir danışmanlık firmasından destek aldığınız zaman bu olumsuzluklar karşısında güçlü hale gelirsiniz.

Değişim Terapi ile Değişmenin Zamanı Geldi | Ataşehir Psikolog

Değişim Terapi ilk olarak 2009 yılında Ataşehir Psikolog ’de ofisini açmıştır. Daha sonra verdiği hizmetleri geliştirerek ikinci ofisini Bakırköy’ün en işlek caddelerinden bir tanesinde açmıştır. Değişim Terapi, danışmanlarına zengin yelpazede hizmet verir. Bu hizmetler arasında;

  • Çocuk ve ergen danışmanlığı
  • Yetişkin danışmanlığı
  • İlişki terapisi
  • Aile terapisi
  • Çift terapisi yer alır.

Değişim Terapi Sayesinde Sorunlara Kökünden Veda Edin | Bakırköy Psikolog

Değişim Terapi hizmet verirken uzman psikologlar, klinik psikologlar psikiyatrlar, oyun terapistleri, özel eğitim uzmanı, çocuk ve ergen psikologları ile birlikte çalışır. Uzman ekibe sahip olması sebebiyle problemlere kolay yoldan veda edersiniz. Uzman psikolog Ayşe Yanık ve onun uzman ekibi, danışmanlarının her zaman yanındadır. Yalnızca tedavi süreci değil, tedavi sonrasındaki süreç de uzman ekibimiz tarafından dikkatle takip edilir.

Psikolojik desteği mi ihtiyacınız var? Aradığınız gibi bir psikolojik danışmanlık hizmeti bulamıyor musunuz? O halde Değişim Terapi ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. O halde siz de Ataşehir psikologları arasından en iyi firma olarak ön plana çıkan Değişim Terapi ile iletişime geçin, mutluluğu yakalayın!